Om oss

Vår spesialkompetanse bygger på mer enn 25 års erfaring med pasientskader: yrkesskader, trafikkskader og pasientskader. Vi yter bistand ved alle typer personskader fra multitraumer til mindre skader, og hjelper klientene våre uavhengig av geografiske grenser.

Alle våre advokater har spisskompetanse innen erstatnings- og forsikringsrett og vi legger stor vekt på personlig kontakt og god oppfølgning av den enkelte klient. Vi er tilgjengelige når du har behov for det.

 

I følge Advokatforeningen har vi plikt til å opplyse om at tillatelse til å drive advokatvirksomhet er gitt av Tilsynsrådet for advokatvirksomhet samt plikt til å opplyse om at yrkestittelen er advokat og at tittelen er gitt i Norge samt opplyse om eventuell bransjeorgan hvor vi er registrert.

 

Vi bryr oss, har erfaringen som trengs og kjemper din sak!

 

Kontakt oss for advokatbistand

 

Diana Unneland
Advokatfullmektig

23239491
diana@unneland.as

Hans Unneland
Advokat/Daglig leder

23239490
unneland@unneland.as

Joanna Scodeller
Rådgiver

23239495
scodeller@unneland.as

Kari Haugen
Seniorrådgiver

23239498
haugen@unneland.as

Lars Olsvik
Advokat

23239496
olsvik@unneland.as

Line Helén Aasbakk
Sekretær

23239493
aasbakk@unneland.as

16.09.2019