Om oss

Vi har over 30 års erfaring med personskader; yrkesskader, trafikkskader og pasientskader. Vi bistår ved alle typer personskader fra multitraumer til mindre skader, og hjelper våre klienter der de bor.

Alle våre advokater jobber utelukkende med personskadesaker og har derfor spisskompetanse innen erstatnings- og forsikringsrett. Vi legger stor vekt på personlig kontakt og god oppfølgning av den enkelte klient. Vi er tilgjengelige når du har behov for det.

I følge Advokatforeningen plikter vi å opplyse om at tillatelse til å drive advokatvirksomhet er gitt av Tilsynsrådet for advokatvirksomhet samt plikt til å opplyse om at yrkestittelen er advokat og at tittelen er gitt i Norge samt opplyse om eventuell bransjeorgan hvor vi er registrert.

Vi bryr oss, har erfaringen som trengs og kjemper din sak!

 

Diana Unneland
Advokatfullmektig

23239491
diana@unneland.as

Hans Unneland
Advokat/Daglig leder

23239490
unneland@unneland.as

Joanna Scodeller
Rådgiver

23239495
scodeller@unneland.as

Kari Haugen
Seniorrådgiver

23239498
haugen@unneland.as

Lars Olsvik
Advokat

23239496
olsvik@unneland.as

Line Helén Aasbakk
Sekretær

23239493
aasbakk@unneland.as

januar 2, 2022