Om oss

Vår spesialkompetanse bygger på mer enn 20 års erfaring. Vi yter bistand ved alle typer personskader fra multitraumer til mindre skader. Vi legger vekt på å yte bistand uavhengig av geografiske grenser.

Vår målsetting er høy faglig kvalitet med spisskompetanse innen erstatnings- og forsikringsrett.
Vi legger stor vekt på personlig kontakt og god oppfølgning av den enkelte klient. Vi skal være tilgjengelige når våre klienter har behov for det.
Når du velger oss velger du et advokatfirma som bryr seg om deg.

Under finner du arbeidserfaring, utdanning og kontaktinformasjon til oss:

Kontakt oss

I følge Advokatforeningen har vi plikt til å opplyse om at tillatelse til å drive advokatvirksomhet er gitt av Tilsynsrådet for advokatvirksomhet samt plikt til å opplyse om at yrkestittelen er advokat og at tittelen er gitt i Norge samt opplyse om eventuell bransjeorgan hvor vi er registrert.

 

Camilla Flandorfer
Advokat

23239499
flandorfer@unneland.as

Elisabeth Aaby Trætteberg
Advokat

23239492
traetteberg@unneland.as

Hans Unneland
Advokat/Daglig leder

23239490
unneland@unneland.as

Joanna Scodeller
Rådgiver

23239494
scodeller@unneland.as

Jørgen Randar
Advokatfullmektig

23239495
randar@unneland.as

Kari Bjørlo
Sekretær

23239494
bjorlo@unneland.as

Kari Haugen
Seniorrådgiver

23239498
haugen@unneland.as

Lars Olsvik
Advokat

23239496
olsvik@unneland.as

Line Helén Aasbakk
Sekretær

23239493
aasbakk@unneland.as

october 24, 2017